E-mail:    

Od 1 kwietnia nasza firma uruchamia nową ofertę specjalną - tworzenie i bieżące prowadzenie (administrowanie, aktualizacja, publikacja nowości itp) rosyjskojęzycznych firmowych stron w popularnych sieciach społecznościowych (Vkontakcie, Facebooku, Instagramie, Twiterze itd.). Są to bardzo potrzebne i skuteczne działania ukierunkowane na rozwój biznesu, szczególnie w warunkach obecnej kwarantanny, kiedy większość firm i przedsiębiorstw w Rosji pracuję w reżymie "home office" lub jest zamknięta. Aktywność ludzi w sieciach społecznościowych wzrosła wielokrotnie i teraz te media są bardzo skutecznym narzędziem dla pozyskania nowych klientów i partnerów, promocji marle handlowych oraz reklamy towarów wśród konsumentów i dystrybutorów. Poza tym aktywne działania w Internecie umożliwiają prowadzenie monitoringu koniunktury rynkowej, cen, popytu i konkurencji, co jest niezwykle ważne, szczególnie teraz kiedy na rynkach jest duże zamieszanie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną, zawierającą poszczególne usługi oraz kompletne zestawy.

Każda nasza oferta zawiera:

  • Rejestracje domeny firmowej w grupie «.ru»
  • Rejestracja na domenie firmowej serwera poczty elektronicznej z grupą adresów
  • Stworzenie strony firmowej w wybranych sieciach społecznościowych
  • Administrowanie strony firmowej 
  • Aktualizacji strony, publikacji nowości, zdjęć, filmów, tekstów itp

Do każdego zestawu usług dołączamy: odpowiedzi na zgłoszenia interesantów, tłumaczenie na język polski i przesyłanie najciekawszych postów, publikacja zaproszeń na akcji, aktualne nowości i wieli innych usług

Zapraszamy zapoznać się z prezentacją naszej oferty - "Administrowanie rosyjskojęzycznych firmowych stron w popularnych sieciach społecznościowych"

 

 


 

Serwisy


Aktualności

Serwisy informacyjne

Monitoring biznesowy

Strefa użytkownika