E-mail:    

Kalendarz targowy Moskwy cz. 1 (styczeń-czerwiec 2016)

Największe tragi międzynarodowe, które odbędą się w Moskwie w pierwszym półroczu 2016.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy odwiedzić targi w Moskwie. Jest to doskonała okazja zapoznać się z sytuacją na rosyjskim rynku, nowościami branżowymi oraz nawiązać pożyteczne kontakty.

Pod czas targów organizujemy spotkania naszych klientów z dystrybutorami i przedstawicielami rosyjskich firm. Dla tych którzy nie mogą odwiedzić tragi w tym roku pomożemy zebrać aktualna informację, zaprezentować produkcję i nawiązać pożyteczne kontakty.

19 międzynarodowe targi tragi tworzyw sztucznych i kauczuków "INTERPLASTYCA" (24-27 stycznia 2016)

Specjalizowane targi sprzętu i urządzeń dla produkcji i obróbki tworzyw sztucznych i kauczuków, wyrobów plastykowych, ekstruderów,  maszyn do produkcji pianek itd.

23 międzynarodowe targi spożywcze "PRODEXPO-2016" (08-12 lutego 2016)

Największe targi spożywcze w Europie Wschodniej. Ponad 100 tys. m2 powieszani, 2000 firm z 65 krajów, liczne konferencji i spotkania z przedstawicielami ministerstw i resortów Rosji, bajerami sieci handlowych i dystrybutorów. Na tych targach jest reprezentowany cały biznes spożywczy Rosj

20 Międzynarodowe targi przemysłu farbiarskiego i lakierniczego "INTERLAKOKRASKA-2016" (01-04 marca 2016)

Są to bardzo popularne w Rosji i krajach Europy Wschodniej specjalizowane targi dla producentów i dystrybutorów farb i lakierów. Tradycyjnie te targi odbywają się w Expocentrum na Krasnoj Presnie w pierwszym tygodniu marca. Na targach zostaną zaprezentowany pełny asortyment farb, lakierów, surowców i sprzętu do ich produkcji i stosowania (w tym dozowniki, sprzęt do mycia i polerowania powszechni, mieszalniki i urządzenia do kolorowania) 

22 Międzynarodowe targi budowlane MOSBUILD 2016 (05-08 kwietnia 2016)

Największe targi budowlane w Rosji i Europie Wschodniej (ponad 1100 firm z 40 krajów, 90 000 m2 powieszani). Mosbuild średnio odwiedza około 70 000 specjalistów z 80 regionów Rosji, przy czym ponad połowa - szuka nowych dostawców i towarów. Targi "MOSBUILD są na liście "TOP-5" największych targów świata, a w tym roku zostały częścią sieci targów międzynarodowych WorldBuild.

 21 międzynarodowe targi przemysłu opakowanego RosUpak (14-17 czerwca 2016)

 Największe w Rosji i krajach Europy Wschodniej targi przemysłu opakowaniowego. W tym roku w tarach weźmie udział ponad 500 firm z 33 krajów z następujących segmentów: przemysłu spożywczego, farmaceutyki, przemysłu chemicznego i perfumeryjno-kosmetycznego, reklamowego, drukarskiego, papierniczego oraz handlu hurtowego i detalicznego, logistyki itd. Targi odbędą się w Moskwie w Międzynarodowym Centrum Targowym "Krokus Expo" i są podzielone na 4 rudziały (każdy rozdział jest w osobnej sali): Sprzęt, Gotowe opakowania i etykietki, Opakowania i systemy magazynowania, Surowce i materiały.

 


 

Serwisy


Aktualności

Serwisy informacyjne

Monitoring biznesowy

Strefa użytkownika